ABACUS

ZLECENIE ŚLUBNE

Schemat współpracy

01.

Jeżeli chcielibyście powierzyć naszej pracowni oprawę florystyczną Waszego ślubu i wesela napisz do nas maila abacus.dekoracje@onet.pl lub wiadomości na Messenger.

02.

Napisz podstawowe informacje odnośnie uroczystości: data i miejsce ślubu, ilość stołów, jakie dekoracje potrzebujesz.

03.

Bardzo pomocne w przygotowaniu dla Państwa oferty będzie poznanie Waszego gustu i potrzeb, dlatego poniżej zamieściliśmy formularz kontaktowy z listą elementów, które składają się na oprawę dekoratorską i florystyczną ślubu i wesela. W formularzu prosimy o zaznaczenie elementów, którymi są Państwo zainteresowani.

04.

Prosimy także o zdjęcia z inspiracjami. W ciągu dwóch dni roboczych skontaktujemy się mailowo, bądź telefonicznie, aby poinformować Państwa czy termin jest wolny i przedstawić wstępną informację o cenach oraz zaproponować termin spotkania, na którym omówimy dalsze szczegóły.

05.

Drugi etap to spotkanie przy kawie w naszej pracowni. Na takim spotkaniu omówimy szczegóły i postaramy się doradzić jakie dekoracje będą najlepsze.

06.

Po spotkaniu w ciągu tygodnia przesyłamy Państwu wstępną ofertę wraz z wyceną do uzgodnienia. Następnie nanosimy ewentualne zmiany lub poprawki.

07.

Kolejny etap to podpisanie umowy i wpłacenie zadatku (do uzgodnienia). Umowa jest dla Państwa gwarancją, że w tym terminie wykonany ustalona usługę.

08.

Zlecenia ślubne przyjmujemy na całościową oprawę (tj. bukiety, kościół lub plener, sala weselna) lub wybrane elementy (bukiety, wianki, dekoracje kościoła, wypożyczenie dekoracji itd).

Zapraszmy do kontaktu